Hiszpański dla…

Hiszpański dla bystrzaków (Wald Susana)

Hiszpański dla bystrzaków

Hiszpański dla bystrzaków

Jest to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego oparty na metodzie Berlitza. Może być uzupełnieniem kursu, bądź na nim się opierać. Każdy czytelnik znajdzie w nim przejrzyście przedstawioną gramatykę, pomysły praktycznego zastosowania słownictwa, wyrażenia przydatne w różnych miejscach, na przykład w restauracji, w sklepie, w podróży. Ponadto książka ta umożliwia ćwiczenie wymowy, poznanie popularnych powiedzeń, nauczenie się swobody wypowiadania się. Podręcznik zawiera również ciekawe dodatki w postaci płyty CD zawierające książkowe dialogi czy też tabeli z odmianami czasowników oraz mini słowniczka polsko – hiszpańskiego oraz hiszpańsko – polskiego.

Książka ukazała się: 21.03.2011r.

Język hiszpański dla zaawansowanych (Perlin Oskar)

Język hiszpański dla zaawansowanych

Język hiszpański dla zaawansowanych

Jest to swoisty kurs języka hiszpańskiego, dla nieco bardziej zaawansowanych osób. Opiera się on na 25 lekcjach zawierających dialogi prowadzone pomiędzy Polakiem i Hiszpanem, ćwiczenia, gramatykę a także klucz odpowiedzi oraz słownik. Tak skonstruowana książka umożliwia zarazem samodzielną naukę, jak i pod kierunkiem specjalisty.

Książka ukazała się: 23.06.2004r.

Hiszpański dla całkiem zielonych (Opracowanie zbiorowe, wydawnictwo LektorKlett)

Hiszpański dla całkiem zielonych

Hiszpański dla całkiem zielonych

Jest to kurs przeznaczony dla wszystkich tych, którzy albo nigdy nie mieli do czynienia z językiem hiszpańskim, albo wciąż mają problemy z opanowaniem nawet jego podstaw. Ta przejrzysta książka zawiera najważniejsze słowa i wyrażenia przedstawione w taki sposób, by były łatwe do zapamiętania, ponadto umożliwia bezproblemowe zgłębienie zasad języka hiszpańskiego. Naukę umila i jednocześnie ułatwia przyjazna, kolorowa szata graficzna.

Książka ukazała się: 26.05.2011r.